Magnetyczne lampy taxi z oświetleniem LED

Lampy taxi magnetyczne z oświetleniem LED

Lampa dachowa taxi jest stosowana w samochodach osobowych przeznaczonych do przewozu pasażerów, zwłaszcza w taksówkach. Bez wątpienia, lampy do taksówek to nieodłączny element każdego auta, wykorzystywanego do przewozu osób.

Lampy taxi dostępne od ręki.

Mamy na magazynie lampy dachowe taxi, które są dostępne od ręki z montażem i podłączeniem do instalacji elektrycznej pojazdu. Nasze lampy posiadają solidną, odporną na warunki atmosferyczne obudowę oraz nowoczesne, energooszczędne diody LED. Możemy zapewnić szybki i profesjonalny montaż oraz podłączenie lampy do instalacji elektrycznej pojazdu. Oferujemy również gwarancję na nasze produkty oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego modelu lampy dla Państwa pojazdu.

Lampa taxi - kogut taxi w kolorze żółtym.
Lampa taxi – kogut taxi w kolorze żółtym.
Starego typu lampa taxi. Niezniszczalna konstrukcja.
Starego typu lampa taxi. Niezniszczalna konstrukcja.
Magnetyczna lampa taxi LED. Widać kwadratowe magnesy które służą do montażu.
Magnetyczna lampa taxi LED. Widać kwadratowe magnesy które służą do montażu.

Zamontujemy i podłączymy

Montując je w naszej firmie zyskasz pewność, że będzie on służył przez wiele lat, i niestraszne będą mu nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Lampy kogut taxi bez problemu również naprawisz w naszym serwisie. Jeśli zaś posiadasz już lampę kogut taxi starego typu, to na Twoje życzenie dokonamy jej modernizacji lub zamiany na energooszczędny odpowiednik LED.

Lampa taxi – zasady używania

Lampa dachowa taxi powinna być używana w samochodach osobowych przeznaczonych do przewozu pasażerów, zwłaszcza w taksówkach. Służy do oznaczenia pojazdu jako taksówki. Lampa ta powinna być włączana wyłącznie wtedy, gdy pojazd jest użytkowany jako taksówka a taksometr pojazdu znajduje się w stanie „wolnym” (oczekiwanie na pasażera).

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co możemy dla Ciebie przygotować.

W innych krajach, takich jak USA czy Wielka Brytania, lampa dachowa taxi jest również stosowana w samochodach służących do przewozu pasażerów. W różnych krajach mogą się różnić wyglądem oraz sposobem montażu, ale zawsze pełnią tę samą funkcję oznaczenia pojazdu jako taksówki.