Taksometry i kasy fiskalne do Uber, Bolt, itp.

Taksometry i kasy fiskalne do Uber, Bolt w naszej ofercie mamy również propozycje dla osób, będących przewoźnikami w Uberze, Bolcie i firmach o podobnym profilu działalności. Swoim klientom oferujemy pełną obsługę i integrację urządzeń z aplikacjami poszczególnych firm. Legalizacja sprzętu odbywa się w naszym punkcie codziennie. Możesz również umówić się na dogodny dla Ciebie termin. Urzędnicy Okręgowego Urzędu Miar są na miejscu, dzięki czemu cały proces przebiegnie szybko i sprawnie.

Codziennie możemy zamontować taki taksometr oraz przeprowadzić legalizację taksometru w Naszym punkcie (urzędnicy OUM są na miejscu). Więcej w artykule: JAK ZOSTAĆ TAKSÓWKARZEM.

Co przygotowaliśmy dla Was?

Kasotaksometr Novitus Taxi E z ekranem dotykowym czyli taksometr i kasę w jednej obudowie

Taksometr Cezar fiskalny wraz z kasą fiskalną Vega Taxi E czyli taksometr i kasę podłączaną za pomocą przewodu

Każdy taksometr do Ubera zamontujemy i zalegalizujemy. Dodatkowo podczas prac przygotowujemy dla klientów instalację do lampy dachowej. Jak już wcześniej zostało wspomniane, zintegrujemy aplikację z taksometrem w taki sposób, abyś miał możliwość:

  • zadeklarowania ceny przed rozpoczęciem kursu;
  • ustawienia ceny wskazywanej na aplikacji po kursie.

Novitus Taxi E – pierwszy w Polsce taksometr fiskalny z ekranem dotykowym zaprojektowany wg dyrektywy MID.

Taksometr Novitus Taxi E - Warszawa Prymasa Tysiąclecia 78a

Posiada specjalne funkcje, które mogą wykorzystywać kierowcy Ubera czy Bolta. Taksometr ten został zaprojektowany w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Na wyposażeniu posiada funkcje powiadamiania o sytuacjach awaryjnych. Nowoczesny, kolorowy ekran umożliwia szybką obsługę jednym palcem. Dzięki elektronicznej kopii paragonu znacznie obniżają się całościowe koszty eksploatacji urządzenia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz szczegółowe informacje o Novitus Taxi E.

 Taksometr Cezar fiskalny + Novitus Vega Taxi E – kasa specjalizowana do taksówek z elektroniczną kopią paragonów.

Novitus Vega Taxi E z elektroniczną kopią paragonu.

Podobnie jak wcześniejsza propozycja, także ten zestaw posiada wiele funkcji, usprawniających pracę kierowcy Ubera czy Bolta. W tym modelu kasy możliwe jest rejestrowanie dopłaty za dodatkowe usługi, jak również możliwość wprowadzenia NIP-u nabywcy. Dzięki czytelnemu, czterowierszowemu ekranowi praca jest prawdziwą przyjemnością. Jest to też jedna z najmniejszych obecnie dostępnych na rynku kas dedykowanych taksówkom. Bezproblemowo można ją odłączyć od taksometru Ubera i zabrać ze sobą, co ułatwi sporządzanie raportów jak również zabezpieczy urządzenie przed kradzieżą. Jeśli chcesz przeczytać więcej o tym zestawie, to odwiedź stronę ze szczegółowym opisem zestawu Taksometr Cezar + kasa fiskalna: Novitus Vega Taxi E.

Taksometry i kasy fiskalne. Prokar. Legalizacja, montaż, serwis.