Nowoczesny taksometr Novitus TX E

Taksometr fiskalny TX E - rozłączny taksometr fiskalny z ekranem dotykowym, przeznaczony do współpracy z kasą fiskalną, zaprojektowany według dyrektywy MID.

Jako pierwsi wprowadzamy taksometr fiskalny z kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD, po raz kolejny wytyczając rynkowe standardy.
Taksometr zaprojektowany według najnowszych technologii przez doświadczonych i najlepszych inżynierów z branży. Rozpoczynamy kolejną rewolucję!

Taksometr umożliwia zaprogramowanie 8 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D. Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu. Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie. Taksometr TX E jest tak prosty w obsłudze, że cały kurs w zakresie pierwszej taryfy można obsłużyć za pomocą jednego klawisza!

Taksometr fiskalny Novitus TX E do współpracy z kasą fiskalną.

 A GDYBYŚ MUSIAŁ WEZWAĆ DO SWOJEJ TAKSÓWKI POMOC?

Jeśli podczas kursu lub na postoju poczujesz, że sytuacja przebiega nie po twojej myśli i będziesz potrzebować pomocy, jednym naciśnięciem guzika zwrócisz uwagę innych uczestników ruchu oraz przechodniów. Taksometr fiskalny TAXI E posiada dodatkową funkcję ALERT, która po zainstalowaniu w samochodzie odpowiedniego przycisku, w sytuacjach awaryjnych uruchomi miganie lampy taxi na dachu oraz pulsowanie świateł sygnalizatora taryf (opcja) a jeżeli pojazd jest wyposażony w system powiadamiania o zagrożeniu istnieje możliwość zintegrowania z takim systemem.

Novitus TX E funkcja wezwania pomocy


OBSŁUGA TAKSOMETRU JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA

Wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy pozwala na szybką i wygodną obsługę urządzenia. Możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie oraz rodzaju taryfy w przejrzysty sposób, to jedna z jego wielu zalet. Ekran dotykowy pozwala również na wygodną konfiguracje urządzenia oraz obsługę kasy fiskalnej Vega Taxi E w trybie wielokanałowym, która jest możliwa również z poziomu złącz komunikacyjnych i modułu BOX. Kolorowy dotykowy wyświetlacz TFT LCD 4,3" to także możliwość wgrywania różnokolorowych "skórek", pozwalających na dopasowanie urządzenia do oświetlenia kokpitu pojazdu, w którym się znajduje.

DOPASUJ KOLORY DO WNĘTRZA SWOJEGO SAMOCHODU

Jedyny w Polsce taksometr z kolorowym dotykowym wyświetlaczem TFT LCD 4,3" pozwala na wgrywanie różnokolorowych "skórek", umożliwiających dopasowanie urządzenia do oświetlenia kokpitu pojazdu w którym się znajduje.Wybierz kolorystykę skórki aplikacji obsługującej taksometr Taxi E.

OBSŁUGUJ CAŁY KURS JEDNYM KLAWISZEM

Stworzyliśmy taksometr tak prosty w obsłudze, że do korzystania z niego wystarczy jeden klawisz. Teraz możesz posługiwać się taksometrem tak łatwo jak nigdy przedtem, obsługując cały kurs tylko jednym klawiszem funkcyjnym w zakresie pierwszej taryfy.

CZYTELNY W DZIEŃ, NIEOŚLEPIAJĄCY W NOCY

Samoczynnie dopasowujący się wyświetlacz do natężenia światła zewnętrznego. Dzięki zastosowaniu czujnika światła wyświetlacz pozostaje czytelny w dzień i nie oślepia kierowcy oraz pasażerów w nocy.

Taksometr Novitus TX E do współpracy z kasą fiskalną - ekran wyboru płatności

JAKO DRUGI W POLSCE TAKSOMETR TX E ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY WEDŁUG DYREKTYWY MID

Umożliwia zaprogramowanie 8 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D.
Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu. Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEKTRONICZNEJ KOPII PARAGONU

Elektroniczna kopia paragonu to znacznie niższe koszty eksploatacji urządzenia. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy taksometr, w którym uciążliwa papierowa kopia paragonu została zastąpiona jej elektronicznym odpowiednikiem zapisywanym na karcie microSD.

 

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
22 836 24 51
692 496 779
Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie