Nowoczesny taksometr Novitus TX E

Taksometr fiskalny TX E to pierwsze tego typu urządzenie na polskim rynku, wyposażone w kolorowy i dotykowy ekran LCD. Został on zaprojektowany zgodnie z dyrektywą UE - Measuring Instruments Directive, w skrócie MID. Taksometry Novitus TX E to nowa era jeśli chodzi o ten segment urządzeń. Dlaczego warto wybrać akurat to urządzenie?

Taksometr Novitus TX E - informacje podstawowe

Niniejsza propozycja od polskiego producenta pozwala na zaprogramowanie 8 taryf kursów, a także sposobu obliczania wartości kursów S i D. Co to oznacza? W trybie S taksometr Novitus TX E oblicza kurs z drogi bądź z czasu trwania kursu. Natomiast w trybie D mamy do czynienia z podwójnym zastosowaniem taryf. Możliwe więc jest obliczanie kursu z drogi i czasu jednocześnie. Ten model posiada elektroniczną kopię paragonu, co oczywiście wpływa na zdecydowanie obniżone koszty eksploatacji urządzenia. Dane zapisywane są na karcie microSD. Całość jest tak banalna w obsłudze, że kurs w zakresie pierwszej taryfy można obsłużyć jednym przyciskiem!

Taksometr fiskalny Novitus TX E do współpracy z kasą fiskalną.

Novitus TX E - taksometr, który wezwie pomoc

Praca taksówkarza narażona jest na różne niebezpieczeństwa. Jeśli podczas kursu lub postoju zorientujesz się, iż coś jest nie tak, to jednym wciśnięciem guzika zwrócisz uwagę ludzi wokół. Novitus TX E jako taksometr posiada funkcję zaalarmowania innych uczestników ruchu o niebezpieczeństwie poprzez miganie lampy taxi na dachu oraz pulsowanie sygnalizatora taryf. Jeśli pojazd jest wyposażony w system powiadamiania o zagrożeniu, to przycisk może być z nim zintegrowany.

Novitus TX E funkcja wezwania pomocy

Taksometry proste w użyciu

Jak już wcześniej zostało wspomniane, taksometry Novitus TX E to maszyny niezwykle proste i intuicyjne. Czuły, dotykowy panel usprawnia obsługę. Co ważne, można go bez problemu zintegrować z kasą fiskalną Vega Taxi E w trybie wielokanałowym. Wyświetlacz ma przekątną 4,3 cala, co pozwala wgrywać na niego różne "skórki", dopasowujące wygląd do oświetlenia wnętrza pojazdu. O czym warto jeszcze wspomnieć, mówiąc o Novitus TX E? Taksometry te samoczynnie dopasowują jasność ekranu do światła zewnętrznego. Sprawia to, że jest on czytelny w dzień, natomiast po zmroku nie oślepia zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

Taksometr Novitus TX E do współpracy z kasą fiskalną - ekran wyboru płatności

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
 
telefon główny:         222 572 022
 
telefon:                     22 836 24 51

telefon komórkowy:  692496779

Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie