Nowoczesny taksometr Novitus Taxi E z wbudowaną kasą fiskalną

Taksometr z wbudowaną kasa fiskalną to połączenie, które kierowcy taksówek docenią od pierwszego użycia. Sam taksometr to jeden z najnowocześniejszych modeli dostępnych obecnie na rynku. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 4,3 cala ułatwia obsługę i sprawia, iż kurs można obsłużyć jednym klawiszem. Taksometry Novitus Taxi E zostały zaprojektowane według europejskiej dyrektywy Measuring Instruments Directive. Dlaczego warto wybrać akurat ten model?

Taksometr Novitus Taxi E

Taksometr Novitus Taxi E zadba o bezpieczeństwo

W pracy osoby zajmującej się przewozem osób zdarzają się nieprzewidziane, groźne sytuacje. W takich wypadkach warto mieć możliwość szybkiego i dyskretnego powiadomienia innych o niebezpieczeństwie. Jak sobie radzi w tym temacie Novitus Taxi E? Taksometry te mają na wyposażeniu guzik, pozwalający uruchomić miganie lampy na dachu, a także pulsowanie świateł sygnalizatora taryf. Możliwa w tym modelu jest również integracja z systemem powiadamiania o zagrożeniu. Mając taki sprzęt na pokładzie, można poczuć się zdecydowanie bezpieczniej.

Novitus Taxi E funkcja wezwania pomocy

Novitus Taxi E - taksometr oszczędzający czas i pieniądze

Jak na zaawansowany technicznie sprzęt przystało, taksometr Novitus Taxi E posiada wbudowaną elektroniczną kopię paragonu. Zastąpiła ona przestarzałą i dość uciążliwą kopię papierową. Dane są zapisywane na karcie microSD, przez co dostęp do nich jest zawsze łatwy. Ten model posiada wbudowaną kasę fiskalną z wymianą papieru w trybie "wrzuć i pracuj". Osoby pracujące w zawodzie taksówkarza od wielu lat doskonale wiedzą, że wymiana rolki papieru w starych kasach bywa problematyczna. Novitus Taxi E pozwoli zaoszczędzić czas, który przeznaczysz na obsługę swoich klientów.

Taksometr Novitus Taxi E czytelny ekran i przyciski

Dopasuj taksometr do swoich preferencji

Kolorowy wyświetlacz pozwala na implementację różnokolorowych skórek, dzięki którym z łatwością dopasujesz ekran do kolorystyki oświetlenia w pojeździe. Ponadto urządzenie samoczynnie dostosowuje jasność ekranu do światła zewnętrznego - w nocy nie oślepi pasażerów i kierowcy, a w dzień pozostanie czytelny nawet w największym słońcu.

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
 
telefon główny:         222 572 022
 
telefon:                     22 836 24 51

telefon komórkowy:  692496779

Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie