Nowoczesny taksometr Novitus Taxi E z wbudowaną kasą fiskalną

Pierwszy w Polsce taksometr fiskalny z ekranem dotykowym zapojektowany wg. dyrektywy MID.

Jako pierwsi wprowadzamy taksometr fiskalny - Novitus Taxi E- z kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD, po raz kolejny wytyczając rynkowe standardy.


Taksometr zaprojektowany według najnowszych technologii przez doświadczonych i najlepszych inżynierów z branży. Rozpoczynamy kolejną rewolucję!

Taksometr Novitus Taxi E

 

A GDYBYŚ MUSIAŁ WEZWAĆ POMOC DO SWOJEJ TAKSÓWKI?

Jeśli podczas kursu lub na postoju poczujesz, że sytuacja przebiega nie po twojej myśli i będziesz potrzebować pomocy, jednym naciśnięciem guzika zwrócisz uwagę innych uczestników ruchu oraz przechodniów. Taksometr fiskalny TAXI E posiada dodatkową funkcję ALERT, która po zainstalowaniu w samochodzie odpowiedniego przycisku, w sytuacjach awaryjnych uruchomi miganie lampy taxi na dachu oraz pulsowanie świateł sygnalizatora taryf (opcja) a jeżeli pojazd jest wyposażony w system powiadamiania o zagrożeniu istnieje możliwość zintegrowania z takim systemem.

Novitus Taxi E funkcja wezwania pomocy


OBSŁUGA TAKSOMETRU JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA

Wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy pozwala na szybką i wygodną obsługę urządzenia. Możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie oraz rodzaju taryfy w przejrzysty sposób, to jedna z jego wielu zalet. Ekran dotykowy pozwala również na wygodną konfiguracje urządzenia, która jest możliwa również z poziomy złącz komunikacyjnych i modułu BOX.

DOPASUJ KOLORY DO WNĘTRZA SWOJEGO SAMOCHODU

Jedyny w Polsce taksometr z kolorowym dotykowym wyświetlaczem TFT LCD 4,3" pozwala na wgrywanie różnokolorowych "skórek", umożliwiających dopasowanie urządzenia do oświetlenia kokpitu pojazdu w którym się znajduje.Wybierz kolorystykę skórki aplikacji obsługującej taksometr Taxi E.

OBSŁUGUJ CAŁY KURS JEDNYM KLAWISZEM

Stworzyliśmy taksometr tak prosty w obsłudze, że do korzystania z niego wystarczy jeden klawisz. Teraz możesz posługiwać się taksometrem tak łatwo jak nigdy przedtem, obsługując cały kurs tylko jednym klawiszem funkcyjnym w zakresie pierwszej taryfy.

CZYTELNY W DZIEŃ, NIEOŚLEPIAJĄCY W NOCY

Samoczynnie dopasowujący się wyświetlacz do natężenia światła zewnętrznego. Dzięki zastosowaniu czujnika światła wyświetlacz pozostaje czytelny w dzień i nie oślepia kierowcy oraz pasażerów w nocy.

Taksometr Novitus Taxi E czytelny ekran i przyciski

JAKO PIERWSZY W POLSCE TAKSOMETR TAXI E ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY WEDŁUG DYREKTYWY MID

Umożliwia zaprogramowanie 8 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D.
Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu. Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEKTRONICZNEJ KOPII PARAGONU

Elektroniczna kopia paragonu to znacznie niższe koszty eksploatacji urządzenia. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy taksometr, w którym uciążliwa papierowa kopia paragonu została zastąpiona jej elektronicznym odpowiednikiem zapisywanym na karcie microSD.

BŁYSKAWICZNA WYMIANA PAPIERU W TRYBIE "WRZUĆ I PRACUJ"

Wymiana papieru w trybie "wrzuć i pracuj" pozwala na błyskawiczną wymianę rolki. Wystarczy otworzyć pokrywę drukarki i wrzucić do środka nową rolkę papieru. Już nigdy nie trać czasu na żmudną wymianę rolek, a zaoszczędzony czas poświęć swoim klientom. Szybkie i proste, prawda?

 

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
22 836 24 51
692 496 779
Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie