Ozonowanie wnętrza samochodu

Dla Naszych klientów oferujemy ozonowanie wnętrza samochodu.

Jest to metoda odkażania bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko wysterylizuje wnętrzę samochodu w którym przebywasz ale pozwoli Ci pozbyć się wszelkich niepożądanych zapachów. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie wszelkich zapachów, a nie ich maskowanie.

Prawidłowo wykonane ozonowanie trwale niszczy (utlenia) również źródło nieprzyjemnych zapachów a więc raz usunięty zapach więcej już nie powróci. Jeżeli jednak nie została usunięta przyczyna powstawania źródła zapachu to może on po jakimś czasie powrócić. Na przykład, gdy wilgoć cały czas gromadzi się w pomieszczeniu, to po jakimś czasie znów pojawią się grzyby i pleśnie, które wywołują zapach stęchlizny (cały czas mają bowiem idealne środowisko do rozwoju).

Cennik

Samochód osobowy, sedan, kombi – 50 zł – 15 minut

Samochód VAN – 75 zł – 25 minut

Nasze urządzenie

Ozonator wielofunkcyjny do klimatyzacji, generator ozonu ZY-H135 gen2

Typ: ZY-H135

Napięcie: AC 220 ~ 240 V

Moc: 21W

Wydajność pompy: 10 ~ 15 l/min

Wydajność ozonu : 3000-3500mg/h

Ozonowanie wnętrza samochodu przy pomocy urządzeni - Ozonator wielofunkcyjny do klimatyzacji, generator ozonu ZY-H135 gen2
Ozonator wielofunkcyjny do klimatyzacji, generator ozonu ZY-H135 gen2
Scroll to Top