Ile kosztuje taksometr?

Koszt taksometru to 890 zł/netto co daje z podatkiem Vat kwotę 1094,70 zł.
Jednak w pytaniu „ile kosztuje taksometr?” znajduje się kilka pułapek. Aby odpowiedź był jednoznaczna, podamy kilka dodatkowych informacji.

Podana cena dotyczy taksometru z akcesoriami dostarczonymi przez producenta. W zestawie znajdziemy : taksometr, box służący do podłączenia do samochodu, świadectwo przeprowadzenia badań kontrolnych zastępujące świadectwo legalizacji pierwotnej oraz instrukcję w języku polskim i kartę gwarancyjną. 

Ile kosztuje taksometr w zestawie?

Istnieją różne zestawy, które mogą zawierać montaż, legalizację i kasę fiskalną, każdy z nich zmieniając odpowiedź na pytanie „ile kosztuje taksometr?”.

Zestaw składający się z taksometru, montażu taksometru oraz jego legalizacji to koszt w przedziale 1100 zł do 1600 zł brutto. Jest to cena dla samochodów, w których jest dostępny analogowy sygnał prędkości, np. do samochodów Toyota. W przypadku gdy nie ma w samochodzie takiego sygnały cena wzrośnie o 500 zł za dodatkowe urządzenie. 

Zestaw składający się z taksometru, montażu i legalizacji taksometru oraz kasy fiskalnej to koszt w przedziale 3000 zł do 3350 zł brutto. Tak jak powyżej zakładamy samochód z sygnałem prędkości. 

Zwróć uwagę, że ceny zestawów są niższe niż suma cen za każdy produkt lub usługę osobno.

Świadczymy dodatkowe usługi skierowane do taksówkarzy, dlatego biorąc je pod uwagę także pojawia się pytanie „ile kosztuje taksometr?” – czy będziesz chciał skorzystać z dodatkowych instalacji, indywidualnego wspornika, itp. ?

Powyższe informacje to nasza odpowiedź na pytanie „ile kosztuje taksometr”. Jeśli chcesz dokładnej oferty napisz do nas, zadzwoń lub przyjedź. 

Zdjęcie nowoczesnego taksometru Novitus TXe, który łączy w sobie zaawansowaną technologię z wygodą użytkowania. Jego cena brutto to 1094,70 zł, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla profesjonalnych kierowców taksówki, dbających o precyzyjne i niezawodne urządzenie do liczenia opłat za przejazd. Zobacz szczegóły i zdecyduj, czy Novitus TXe jest idealnym taksometrem dla Ciebie!
Taksometr Novitus TXe – cena brutto 1094,70 zł.
Zobacz zdjęcie taksometru TXe od Novitus - urządzenia niezbędnego dla każdego taksówkarza. Cenione za swoją dokładność i niezawodność, dostępne jest w atrakcyjnej cenie brutto 1094,70 zł. To inwestycja, która z pewnością się opłaci, umożliwiając płynną i precyzyjną pracę na co dzień. Sprawdź, jak łatwo możesz ulepszyć swoją taksówkę dzięki taksometrowi TXe od Novitus!
Taksometr TXe od Novitus – cena brutto 1094,70 zł.