Nowoczesny taksometr Novitus Taxi E z wbudowaną kasą fiskalną

Nowoczesny taksometr Novitus Taxi E z wbudowaną kasą fiskalną

Taksometr z wbudowaną kasa fiskalną to połączenie, które kierowcy taksówek docenią od pierwszego użycia. Sam taksometr to jeden z najnowocześniejszych modeli dostępnych obecnie na rynku. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 4,3 cala ułatwia obsługę i sprawia, iż kurs można obsłużyć jednym klawiszem. Taksometry Novitus Taxi E zostały zaprojektowane według europejskiej dyrektywy Measuring Instruments Directive. Dlaczego warto wybrać akurat ten model?

Taksometr Novitus Taxi E

Taksometr Novitus Taxi E zadba o bezpieczeństwo

W pracy osoby zajmującej się przewozem osób zdarzają się nieprzewidziane, groźne sytuacje. W takich wypadkach warto mieć możliwość szybkiego i dyskretnego powiadomienia innych o niebezpieczeństwie. Jak sobie radzi w tym temacie Novitus Taxi E? Taksometry te mają na wyposażeniu guzik, pozwalający uruchomić miganie lampy na dachu, a także pulsowanie świateł sygnalizatora taryf. Możliwa w tym modelu jest również integracja z systemem powiadamiania o zagrożeniu. Mając taki sprzęt na pokładzie, można poczuć się zdecydowanie bezpieczniej.

Novitus Taxi E funkcja wezwania pomocy

Novitus Taxi E – taksometr oszczędzający czas i pieniądze

Jak na zaawansowany technicznie sprzęt przystało, taksometr Novitus Taxi E posiada wbudowaną elektroniczną kopię paragonu. Zastąpiła ona przestarzałą i dość uciążliwą kopię papierową. Dane są zapisywane na karcie microSD, przez co dostęp do nich jest zawsze łatwy. Ten model posiada wbudowaną kasę fiskalną z wymianą papieru w trybie „wrzuć i pracuj”. Osoby pracujące w zawodzie taksówkarza od wielu lat doskonale wiedzą, że wymiana rolki papieru w starych kasach bywa problematyczna. Novitus Taxi E pozwoli zaoszczędzić czas, który przeznaczysz na obsługę swoich klientów.

Taksometr Novitus Taxi E czytelny ekran i przyciski

Dopasuj taksometr do swoich preferencji

Kolorowy wyświetlacz pozwala na implementację różnokolorowych skórek, dzięki którym z łatwością dopasujesz ekran do kolorystyki oświetlenia w pojeździe. Ponadto urządzenie samoczynnie dostosowuje jasność ekranu do światła zewnętrznego – w nocy nie oślepi pasażerów i kierowcy, a w dzień pozostanie czytelny nawet w największym słońcu.

Scroll to Top