Cennik usług, taksometrów i kas fiskalnych do taksowek

Poniżej znajduje się cennik wybranych usług i produktów z Naszej oferty:

Usługa / Produkt

cena brutto

Opis

 Legalizacja ponowna w pojeździe 100 zł  Wykonywana gdy upłynie termin poprzedniego świadectwa, nie ma zmian w pojeździe oraz w ustawieniach.
 Legalizacja ponowna na stanowisku 165 zł  Wykonywana gdy upłynie termin poprzedniego świadectwa a w samochodzie lub taksometrze są zmiany, taksometr jest do naprawy, taksometr jest przekładany do innego pojazdu.
 Legalizacja taksometru MID 165 zł  Legalizacja taksometru po ocenie zgodności ( wg. dyrektywy MID )
 Zmiana stawek przewozowych z legalizacją 60 zł  Zmiana stawek przewozowych wraz z opłata za wydanie świadectwa.
 Ustawowy przegląd kasy fiskalnej 100 zł  Wykonywany dla kas specjalizowanych zgodnie z terminami legalizacji taksometru.
 Montaż taksometru od 225 zł  Montaż każdego typu taksometru: podłączenia zasilania, podłączenie impulsów, zamocowanie taksometru, instalacja do lampy taxi.
 Instalacja do lampy dachowej 50 zł  Instalacja do lampy dachowej TAXI z reklamą i dodatkowym przełącznikiem. ( przy montażu taksometru instalacja zawarta jest w cenie montażu )
 Fiskalizacja wraz ze zgłoszeniem do US 1 zł  Fiskalizacja kasy fiskalnej wraz ze zgłoszeniem do US. ( przy zakupie nowej kasy )
 Kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E 1500 zł  Nowa kasa fiskalna. Programowanie , fiskalizacja w cenie kasy. Zadzwoń aby sprawdzić cenę i aktualne promocję.
 Taksometr zintegrowany Novitus Taxi E od 2799 zł

 Taksometr, montaż, instalacja do lampy, fiskalizacja. Mogą dojść koszty dodatkowe związane z dopasowaniem taksometru do sygnału drogi w samochodzie.
Możemy przy montaży wykonać legalizację bez konieczności wyjazdu do Urzedu Miar - urzędnicy z OUM są obecni codziennie w naszym punkcie legalizacyjnym. Zadzwoń aby sprawdzić cenę i aktualne promocję.

 Interfejs CAN-B 369 zł  Interfejs do pozyskania impulsów z magistrali CAN.  Tu znajduje się lista obsługiwanych pojazdów.
 Moduł do impulsów 150 zł Interfejs do pozyskania impulsów z instalacji samochodu ( czujnik prędkości, system ABS ).

Wszystkie ceny zawierają podatek Vat. Na każdy towar lub usługę wystawiamy fakturę Vat lub paragon.

Wszystkie ceny podlegają rozsądnej negocjacji.

Porównując Nasze ceny z innymi firmami oferującymi podobne usługi nie daj się oszukać. Porównaj całkowite koszty wykonania usługi, czas jej wykonania oraz dojazd !! Sprawdź czy firma która oferuje niższą cenę zapewni Ci całkowitą obsługę bez konieczności wyjazdu do Urzędu Miar w Broniszach, gdzie poniesiesz dodatkowe koszty i stracisz czas.

Przykład wg . www.google.pl/maps: dojazd na legalizację

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
22 836 24 51
692 496 779
Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Tutaj jesteśmy

Tu jesteśmy

Zadaj pytanie