Cennik usług dla taksówkarzy - taksometry, kasy fiskalne, usługi

Poniżej znajdziecie wybrane pozycje cenowe z naszego obszernego cennika usług, taksometrów i kas fiskalnych do taksówki. Jako że nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług, tak naprawdę nie sposób jest ująć tu wszystkiego. Opierając się na 25-letnim doświadczeniu wiemy, że Wasze potrzeby często bywają nieszablonowe, toteż końcową cenę wypracujemy na żywo, bogatsi o wiedzę na tema tego, czego od nas oczekujesz. A co możemy Ci zaoferować?

Zapraszamy do Nas na Al. Prymasa Tysiąclecia 78a. Pokażemy na żywo produkty, znając potrzeby klienta ustalimy końcowe ceny.

Jaką kasę fiskalną do taxi wybrać?

Prawidłowa obsługa fiskalna to jeden z filarów taksówkarskiego fachu. Od kilku lat kasy fiskalne i taksometry to obowiązkowe wyposażenie każdej taksówki. Po każdym kursie kierowca jest zobowiązany wydać klientowi paragon. Jeśli zastanawiasz się, jaka kasa fiskalna do taxi będzie najlepsza, to skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdują się kasy fiskalne do taxi, nowe i używane, które są odnowione i przygotowane do użytkowania. Nasze taxi kasy fiskalne pochodzą od uznanych i rekomendowanych producentów w branży, takich jak Novitus czy Elzab. Oczywiście nasze usługi nie kończą się tylko na sprzedaży nowych i używanych kas fiskalnych taxi. Na życzenie klienta możemy się zająć także jej montażem, oraz fiskalizacją, niezbędną do używania urządzenia zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Bez problemu dokonasz u nas również okresowego przeglądu kasy fiskalnej dla taxi.

Cząstkowy cennik usług oraz urządzeń ( ceny brutto )

Legalizacja ponowna w pojeździe (taksometry RPT: Cezar,TX-06, INNOVA, ELite)  wykonywana gdy upłynie termin poprzedniego świadectwa, nie ma zmian w pojeździe oraz w ustawieniach - 100 zł
Legalizacja ponowna w pojeździe (taksometry MID: TX-E, TaxiE)  wykonywana gdy upłynie termin poprzedniego świadectwa, nie ma zmian w pojeździe oraz w ustawieniach - 150 zł

Legalizacja ponowna na stanowisku
wykonywana gdy upłynie termin poprzedniego świadectwa a w samochodzie lub taksometrze są zmiany, taksometr jest do naprawy, taksometr jest przekładany do innego pojazdu - 165 zł
Legalizacja ponowna po samodzielnym montażu
- 400 zł
Zmiana stawek przewozowych z legalizacją
wraz z opłata za zmiany w świadectwie legalizacji - 90 zł
Ustawowy przegląd kasy fiskalnej
wykonywany dla kas specjalizowanych zgodnie z terminami legalizacji taksometru - 160 zł
Zestaw 2* - Taksometr Cezar + najnowsza kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E
(taksometr używany, nowa kasa fiskalna, montaż, instalacja do lampy, fiskalizacja, legalizacja ) - od 2750 zł
Zestaw 3* - Taksometr Novitus TX E
(taksometr, montaż, instalacja do lampy, legalizacja ) + najnowsza kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E - od 2950 zł
Zestaw 4* - Taksometr Hale Microtax 06 + kasa fiskalna Farex Perła Taxi (nowy taksometr, nowa kasa fiskalna, montaż, instalacja do lampy, fiskalizacja, legalizacja ) - od 2599 zł
Taksometr Novitus TX E
(taksometr, montaż, instalacja do lampy, legalizacja )  - od 1500 zł
Najnowsza kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E - 1700 zł
Sygnał prędkości z magistrali CAN
(dekoder CAN) - 455 zł
Moduł wzmacniający i dzielący liczbę impulsów prędkości - od 190 zł
Fiskalizacja kasy fiskalnej kupionej w innym serwisie - 100 zł

Zmiana samochodu ( przekładka )

Zmiana samochodu ( Toyota, Mercedes, VW ) ( montaż, legalizacja, instalacja do lampy taxi ) - od 500 zł
Zmiana samochodu ( Opel, Renault, Citroen )
( montaż, legalizacja, instalacja do lampy taxi ) - od 600 zł

Novitus Vega Taxi E - kasa fiskalna dla taksówkarzy

 

Montaż i legalizacja taksometrów

Taksometr i kasa fiskalna to dwa niemal podstawowe elementy wyposażenia każdej taksówki. Urządzenie to służy do pomiaru przebytej drogi, co jest podstawą do obliczenia należności za przewóz. Każdy taksówkarz wie, że taksometry fiskalne do taxi są w stanie naliczać opłatę w dwóch systemach. Pierwszy, tzw. pojedynczy, polega na wykorzystywaniu do naliczania taryfy drogowej bądź taryfy czasowej. Analogicznie więc opłata w taksometrze do taxi może być zarówno za przejechane kilometry, jak i za czas jazdy. Drugim systemem jest tzw. system podwójny. Jest to hybryda wcześniejszego rozwiązania - opłata jest wypadkową czasu jazdy oraz przemierzonego dystansu. Taksometry używane i nowe, które mamy w naszej ofercie, przystosowane są do obu wariantów. Nasze urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością. Oczywiście na życzenie klienta możemy zająć się również montażem taksometrów. Liwska jest dosłownie kilka minut od naszego zakładu - niezależnie w którym miejscu Warszawy mieszkasz, bez trudu dotrzesz do naszej firmy.

Wszystkie ceny taksometrów z montażem jak również kas fiskalnych do taxi podlegają rozsądnej negocjacji w siedzibie firmy, mieszczącej się przy al. Prymasa Tysiąclecia 78a. Porównaj nasze ceny kas fiskalnych do taksówek, taksometrów online oraz innych naszych usług z ofertą innych firm i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Sprawdź, ile wynosi całkowity koszt wykonania danej usługi, czas jej wykonania oraz koszt dojazdu! Upewnij się, czy firma, która oferuje teoretycznie niższą cenę, zapewni Ci pełną obsługę bez konieczności wyjazdu do Urzędu Miar w Broniszach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - zapraszamy do kontaktu!

Porównując Nasze ceny z innymi firmami oferującymi podobne usługi nie daj się oszukać. Porównaj całkowite koszty wykonania usługi, czas jej wykonania oraz dojazd !! Sprawdź czy firma która oferuje niższą cenę zapewni Ci całkowitą obsługę bez konieczności wyjazdu do Urzędu Miar w Broniszach, gdzie poniesiesz dodatkowe koszty i stracisz czas.

Przykład wg . www.google.pl/maps: dojazd na legalizację

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
 
telefon główny:         222 572 022
 
telefon:                     22 836 24 51

telefon komórkowy:  692496779

Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Tutaj jesteśmy

Tu jesteśmy

Zadaj pytanie