Kasa fiskalna
Vega Taxi Online
doskonała kasa fiskalna dla taksówkarza

Zdjęcie przedstawia kasę dla taksówkarza Vega taxi Online dostępną w serwisie taksometrów na Prymasa
Kasa fiskalna dla taksówkarza Vega Taxi Online

Przedstawiamy nową wersję kasy fiskalnej Novitus Vega Taxi w wersji Online Zachowuje w sobie to co najlepsze z poprzedniego modelu, czyli wyjątkową ergonomię i intuicyjną obsługę. Dodatkowo ta kasa fiskalna posiada wyjątkowe możliwości obsługi płatności elektronicznych bezpośrednio w kasie!
Przyjmuj wpłaty BLIK bezpośrednio w kasie, bez terminala.

Jeśli poszukujesz niezawodnej i łatwej w obsłudze kasy fiskalnej do taksówki to Vega Taxi Online jest dla Ciebie. 

Kasa fiskalna Vega Taxi Online została stworzona, by działać z maksymalną wydajnością i dokładnością. Każdy taksówkarz doceni jej obecność w taksówce. 

Kasa fiskalna Vega Taxi Online gwarantuje możliwość skupienia się na prowadzeniu swojego biznesu i sprawdzi się idealnie jako niezawodna kasa fiskalna do taksówki.

Cechy wyróżniające kasę fiskalną Novitus Taxi Online od innych

Vega Taxi Online – najmniejsza na rynku

Jest to najmniejsza i najlżejsza (tylko 460 g) kasa fiskalna na rynku.  Kasę VEGA Taxi online można łatwo zamontować w taksówce, za pomocą specjalnego uchwytu lub rzepa przemysłowego. Łatwy montaż w wybranym miejscu gwarantuję wygodną i komfortową obsługę oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Zdjęcie przedstawia najmniejszą kasę fiskalną do taksówki - Vega taxi
Zdjęcie przedstawia najmniejszą kasę fiskalną do taksówki – Vega taxi

Rozliczenia i raporty dostępne jak nigdy

Kasa VEGA Taxi online umożliwia drukowanie wielu raportów, co pozwala na prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń. Współpracując z taksometrem TXe, obsługa kasy zostaje przeniesiona na wygodny, dotykowy ekran taksometru. W takim przypadku obsługa raportów jest jeszcze prostsza i szybsza. Komunikacja kasy z komputerem znacznie ułatwia jej programowanie oraz wymianę danych.

Kasa z opcją pracy autonomicznej

VEGA Taxi online nie jest na stałe połączona z taksometrem. Dzięki łatwości podłączania i odłączania kasy (wyciągnięcie kabla, brak plomby), możesz mieć ją zawsze przy sobie, nawet jeśli wysiadasz z auta tylko na chwilę. Pozwala to chronić Twoją kasę przed kradzieżą i koniecznością ewentualnego zwrotu kwoty odpisu otrzymanego na jej zakup. Możesz zabrać swoje urządzenie do biura także w celu opracowania raportów i analiz.

Ważną funkcją kasy fiskalnej dla taksówkarza, jest możliwość sprzedawania dodatkowych usług. Podczas kursu z taksometrem możesz sprzedać na kasie dodatkowe usługi, opłatę za większy samochód czy wniesienie zakupów. Możesz również nie włączając taksometru sprzedać usługę, np. Kurs wg. aplikacji. 

Wyjątkowy ekran i intuicyjna obsługa

VEGA Taxi online wyposażona jest w czytelny, podświetlany wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Wyświetlacz ten jest odporny na skrajne temperatury pracy urządzenia. Jest jasny, jednak nieoślepiający kierowcy. Klawiatura kasy gwarantuje intuicyjną i prostą obsługę. Jej podświetlane klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną pracę, zarówno w dzień jak i w nocy.

Obrazek przedstawia montaż taksometru TXe w samochodzie Toyota Corolla Cross
Miejsce montażu taksometru TXe w samochodzie Toyota Corolla Cross

POSIADA
PŁATNOŚCI
ELEKTRONICZNE

Kasa fiskalna Vega Online to doskonałe urządzenie, które spełnia wymagania ustawy. Umożliwia łatwe i szybkie wystawianie paragonów oraz wiele innych funkcji przydatnych każdemu taksówkarzowi. Vega Taxi Online to pewne i funkcjonalne urządzenie. Pozwala na łatwe zarządzanie finansami, a także zapewnia wygodę i komfort dla pasażerów. Vega to urządzenie fiskalne, które umożliwia taksówkarzom prowadzenie sprzedaży oraz wystawianie faktur na przejazdy. 

Przyjmuj płatności elektroniczne jak Ci wygodnie

Kasa obsługuje wiele form płatności elektronicznych. Jeśli rozszerzysz zestaw o rekomendowany terminal płatniczy (model Ingenico Move 2500, komunikacja USB), przyjmiesz płatność kartami płatniczymi. Bezpośrednio na kasie, bez terminala, będziesz mógł nadal przyjmować płatności elektroniczne w formie BLIK. Wybór należy do Ciebie. 

Zdjęcie przedstawia Vega Taxi Online raz ze współpracującym terminalem płatniczym.
Vega Taxi Online raz ze współpracującym terminalem płatniczym

Nowe możliwości drukowania paragonów

Kasę łączy się z odpowiednim taksometrem, współpracującym z kasą VEGA Taxi online. Dane z taksometru przesyłane są do kasy, umożliwiając wystawienie paragonu do kursu taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania dodatkowych opcji dotyczących rozliczeń kursu, np. udzielenie rabatu za usługę, wybrania opcji „cena umowna”. Opcja anulowania rozpoczętego paragonu może być wykorzystana w przypadku rezygnacji klienta z kursu. Po zakończeniu kursu kasa VEGA Taxi online drukuje automatycznie paragon.  Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itd.).

Zalety kasy fiskalnej dla taksówkarza Novitus Vega Taxi Online

Korzystanie z kasy fiskalnej Novitus posiada wiele zalet. Zalety te dotyczą przede wszystkim szybkości i łatwości obsługi.
Jeśli szukasz doskonałej i niezawodnej kasy fiskalnej do taksówki, warto zwrócić uwagę na Novitus Vega Taxi Online. Jest idealnym rozwiązaniem, gwarantującym pewność i sprawność działania. To doskonała kasa fiskalna dla taksówkarza.

Współpraca tylko z wybranymi taksometrami

Kasa fiskalna Taxi Online współdziała tylko z dwoma rodzajami taksometrów dostępnych na rynku. Pierwszy z nich to taksometr Novitus Tx-e, a drugi to Cezar2.
Taksometr Novitus TXe jest taksometrem zdecydowanie nowocześniejszym i wygodniejszym w obsłudze. Zapewnia pełną dwustronną komunikację, która odpowiada za obsługę funkcji kasy fiskalnej przez ekran taksometru. Docenisz tą funkcję w przypadku wpisania np. NIP klienta do paragonu lub obsługę płatności.
Warto zauważyć, że taksometr Novitus Tx-e jest jednym z najnowocześniejszych na rynku. 

O czym trzeba pamiętać, kiedy używasz starszego modelu taksometru?

Jeśli posiadasz wcześniejszy model taksometru, a chcesz korzystać z kasy fiskalnej Taxi Online, musisz liczyć się z zakupem nowego taksometru. Kasa fiskalna Taxi Online w pełni legalnie współdziała tylko z dwoma rodzajami taksometrów, zgodnych z obowiązującymi przepisami. 

Tradycyjne rozwiązania – kasa fiskalna Vega Taxi E?

Jeżeli jednak preferujesz bardziej tradycyjne rozwiązania, warto zwrócić uwagę na kasę fiskalną Vega Taxi E. Jest to urządzenie, które zdobyło zaufanie wielu profesjonalistów w branży dzięki swojej niezawodności i łatwości obsługi. Jej prostota i sprawdzona jakość czynią ją idealnym wyborem dla tych, którzy cenią tradycyjne, ale jednocześnie nowoczesne rozwiązania.
Działa zgodnie z przepisami prawa, jest nadal dostępna w sprzedaży i współpracuje legalnie ze starszymi taksometrami. 

Zaufaj nam!

Jeśli potrzebujesz gwarancji, że urządzenie, które posiadasz działa legalnie, skontaktuj się z nami. Podpowiemy w temacie certyfikatów, homologacji oraz legalizacji taksometru. Jesteśmy autoryzowanym serwisem kas fiskalnych, a nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. W siedzibie naszej firmy przy Alei Prymasa Tysiąclecia 78A w Warszawie posiadamy własny punkt legalizacyjny. Dlatego oprócz standardowej obsługi taksówek, oferujemy również legalizację.

Warto pamiętać, że oddając taksówkę w ręce fachowców, powinieneś zaufać tylko sprawdzonym serwisom. Niestety, na rynku jest coraz więcej firm, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Nie daj zwieść! Korzystaj tylko z zaufanych serwisów!

Dane techniczne kasy fiskalnej
Vega Taxi Online

Szerokość: 90 mm
Wysokość: 192 mm
Głębokość: 47 mm
Waga: tylko 465 g (bez papieru)

Liczba stawek VAT: 7 konfigurowalnych (normalna, zwolniona, ryczałtowa i ryczałt)
Liczba kasjerów/kierowców: 15
Liczba numerów samochodów taxi: 10
Rabaty: tabela 8 rabatów + rabat “z ręki”
Cena umowna za kurs: tak
Nazwa towaru: 18 znaków
Liczba towarów: 489
Nośnik kopii elektronicznej: karta microSD 4GB
Łączność z CRK: TAK
Łączność z Internetem: WIFI, Bluetooth (opcja), GSM (opcja)

Mechanizm drukujący:
Rodzaj: termiczny, typu clamshell
Typ: Citizen
Szerokość papieru: 57 mm
Długość rolki papieru: 20 mb

Klawiatura:
Rodzaj: membranowa
Liczba klawiszy: 8

Złącza komunikacyjne:
Złącza komunikacyjne: 1x RS232C, USB
Współpraca z urządzeniami: Terminal EFT lub pinpad, komputer, taksometr

Wymiary kasy fiskalnej Vega Taxi Online
Wymiary kasy fiskalnej Vega Taxi Online

Akcesoria dodatkowe:
• zasilacz kasy (mały) 15V, 1.0A
• dodatkowy akumulator /NiMh/6 V, 800 mAh
• uchwyt do montowania kasy
• papier termiczny 20 mb, szer. 57 mm

Wyświetlacz:
Pasażer/taksówkarz: monochromatyczny LCD 176×48

Warunki pracy:
Zakres temperatury pracy: -25°C / +55°C
Temperatura przechowywania: -30°C / +60°C
Wilgotność względna powietrza: 10 – 80%

Zasilanie:
Zasilanie własne: wydajny wewnętrzny akumulator /NiMh/6 V, 800 mAh
Zasilanie zewnętrzne: instalacja samochodowa w zakresie 10 – 24 V