Od 25 lat obsługujemy taksówki.

Mamy pełną ofertę urządzeń i usług dla taksówkarzy. Zapoznaj się z Naszą ofertą.

Obrazek przedstawia taksometr TXe poprawnie pracujący w pojedynczym i podwójnym systemie naliczania.

Nasza firma oferuje pełną gamę urządzeń i usług dla taksówkarzy, w tym taksometry i licencję taxi. Zajmujemy się obsługą taksówek od 25 lat i oferujemy kompleksową pomoc w zakresie montażu oraz legalizacji. Nasz własny punkt legalizacji zapewnia szybkie i rzetelne usługi, a nasi doświadczeni technicy gwarantują profesjonalny montaż w każdym samochodzie.

Nasza firma kładzie nacisk na zadowolenie klienta i oferuje terminowość, fachowe doradztwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem, posiadającym niezbędne uprawnienia, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.

Montaż taksometru Warszawa

Jeśli szukasz montażu wyposażenia taksówki w Warszawie, zapraszamy do naszego punktu na Woli. Nasz montaż trwa zaledwie 2-3 godziny, a każdy montaż objęty jest dożywotnią gwarancją na piśmie. Montaż robimy bez pozostawiania śladów we wnętrzu samochodu. Po montażu, zrobimy również legalizację taksometru, co eliminuje potrzebę wyjazdu do Urzędu Miar.

Legalizacja taksometru

Legalizacja taksometru w Warszawie
Wykonujemy legalizacje taksometrów dowolnego typu. Legalizacja jest u nas wykonywana codziennie, ponieważ obecny w naszym punkcie legalizacyjnym Inspektor Okręgowego Urzędu Miar pracuje od poniedziałku do piątku. 

Dożywotnia gwarancja na montaż taksometru. Widać pisemne potwierdzenie wklejone na słupku samochodu.
Dożywotnia gwarancja na montaż. Widać pisemne potwierdzenie wklejone na słupku samochodu.

Podsumowując: chcesz zrobić legalizacje – przyjedź do nas, wszystko załatwisz na miejscu. Nie będzie trzeba jechać do urzędu Miar. Posiadamy własny punkt legalizacji. Zapraszamy klientów z innych miast, ponieważ legalizacja jest ważna w w całej Polsce.

Jaki taksometr do taksówki?

Wymagane przepisami wyposażenie taksówki to: taksometr, kasa fiskalna, kogut taxi, oznakowanie taxi oraz opcjonalnie terminal płatniczy. Urządzenia te potrzebują fachowej obsługi, legalizacji oraz fiskalizacji. Z tego powodu posiadamy wszystkie urządzenia oraz umiejętności, legalizację i obsługę fiskalną – wszystko na miejscu, na Prymasa Tysiąclecia 78a. Krótko mówiąc, jesteśmy autoryzowanym serwisem a nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia.

Taksometr TX-06 zamontowany w hybrydowej Toyocie
Używany TX-06 zamontowany w hybrydowej Toyocie

Taksometr fiskalny Novitus TxE – nowoczesny i prosty w obsłudze.

Taksometr fiskalny TxE. Przystosowany do pracy z kasą fiskalną dla taksówkarza - Vega Taxi E.

Oferujemy taksometry Novitus TxE, które są dostosowane do pracy z kasą fiskalną Vega Taxi E. Nasze urządzenia spełniają wszystkie przepisy i normy.
Novitus TxE to najlepsze, nowoczesne urządzenie do taxi oferowane w Polsce. W związku z tym umożliwia zaprogramowanie do 8 taryf i elastyczną ich konfigurację. Posiada możliwość obsługi kasy, w tym płatności BLIK, wpisywania numeru NIP nabywcy za pomocą dotykowego ekranu. Szybko i bez błędów.

Taksometr Novitus TXe + kasa fiskalna Vega Taxi Online
Taksometr Novitus TXe + kasa fiskalna Vega Taxi Online. Najnowszy model. Poprawnie pracuje w systemie pojedynczym i podwójnym.

Ceny usług

Ceny naszych usług są konkurencyjne, a negocjacje są możliwe. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły i ustalić ostateczną cenę urządzeń wraz z montażem i legalizacją.

Nie obawiamy się porównania cen naszych usług z ofertą innych firm. Mamy dobre ceny i wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Zawsze sprawdź, ile wynosi całkowity koszt wykonania usługi, czas jej wykonania oraz koszt dojazdu! Niektóre firmy ukrywają przed Tobą informacje o braku legalizacji, co powoduje że będziesz musiał zrobić po montażu wycieczkę do Bronisz. Jeśli zmieniasz samochód, w Broniszach będziesz musiał go zdemontować do legalizacji i zamontować samodzielnie. Jeśli chcesz abyśmy to my zajęli się montażem – przyjedź lub zadzwoń!

Cena taksometru z montażem i legalizacją.
Cena taksometru z montażem i legalizacją.

Kontakt do Nas

Kliknij w ten tekst aby zadzwonić lub kliknij tutaj.

Vega
Taxi
Online

— dla taksówkarza

Zapoznaj się z możliwościami kasy fiskalnej dla taksówkarza. Vega Taxi Online mimo komunikacji z repozytorium urzędu skarbowego nie jest gorsza ani bardziej „niebezpieczna”.