Kasa fiskalna dla taksówkarzy Vega Taxi E

Kasa fiskalna dla taksówkarzy Novitus Vega Taxi E, przeznaczona do współpracy z taksometrem Cezar TX-06. Została zaprojektowana z myślą o wykorzystywaniu jej w taksówkach. Podczas jej tworzenia firma wsłuchała się w głosy taksówkarzy i stworzyła urządzenie, które odpowiada ich potrzebom.

Kasa fiskalna Novitus Vega E to nieoceniona pomoc dla taksówkarza zaklęta w niewielkim pudełku. Urządzenie doskonale współpracuje z taksometrem, co jest jednym z fundamentów świadczenia usług przewozu osób zgodnie z obowiązującym prawem. Sprzęt ten od firmy Novitus posiada wiele dodatkowych opcji, niezwykle przydatnych w codziennej pracy. Umożliwia m in. udzielenie rabatu na dany przejazd bądź ustalenie tzw. ceny umownej. A w przypadku gdy klient rozmyśli się i zrezygnuje z usługi, możesz bez problemu anulować wcześniej rozpoczęty paragon.

Kasa fiskalna do taksówki Novitus Vega Taxi E

Kasa fiskalna Novitus Vega E - najmniejszy model na rynku

Jeśli zależy Ci na możliwie jak najmniejszych rozmiarach oprzyrządowania taksówkarskiego, to ta kasa będzie doskonałym wyborem. Na pierwszy rzut oka łatwo pomylić ją z kalkulatorem. Jednak niech nie zwiodą Was rozmiary - wewnątrz znajduje się nowoczesne i funkcjonalne urządzenie fiskalne. Dzięki jej kompaktowym rozmiarom nadaje się do zamontowania niemal w każdym miejscu pojazdu, w czym pomoże specjalny uchwyt, dołączony do zestawu. Warto podkreślić, iż mimo niewielkich rozmiarów, Novitus Vega E wyposażona jest w wyraźny i czytelny wyświetlacz, z możliwością podświetlenia w nocy oraz pracy w ustawieniu normalnym i negatywowym. Dzięki niemu zarówno kierowca, jak i klient widzi dokładnie wszystkie niezbędne informacje. Całość dopełnia prosta, intuicyjna klawiatura analogowa. Jej przyciski rozmieszczono w taki sposób, aby wygodnie i szybko dało się ją obsłużyć.

Novitus Vega E - kasa fiskalna ułatwiająca rozliczenia

Firma Novitus wie, że wygodna obsługa kasy podczas pracy to jedno, jednak równie ważna jest jej przystępnosc jeśli chodzi o rozliczenia. W tym celu kasy fiskalne Novitus Vega E są w stanie drukować rozmaite raporty, m in. dobowe, okresowe (pełne i skrócone), rozliczeniowe i wiele innych.

Dzięki prostemu podłączeniu do taksometru współpracującego z tym urządzeniem użytkownik ma możliwość drukowania bardziej zaawansowanych paragonów. Po zakończeniu kursu kasa automatycznie drukuje rachunek zawierający:

  • czas rozpoczęcia i zakończenia kursu;
  • przejechaną odległość;
  • numer boczny taksówki;
  • rabat (jeśli był naliczony);
  • kwotę opłaty za kurs, uwzględniającą poszczególne, wykorzystane taryfy.

Istnieje również możliwość naliczenia dopłaty za usługi dodatkowe bądź dodanie numeru NIP klienta.

Novitus Vega Taxi E - szybka wymiana papieru

Elektroniczna kopia paragonu w Novitus Vega E

Każda nowoczesna kasa fiskalna powinna posiadać elektroniczną kopię paragonów. Nie inaczej jest w niniejszej propozycji od firmy Novitus. Kasa fiskalna przechowuje kopie w pamięci cyfrowej, na karcie SD. Bez trudu można uzyskać do nich dostęp zarówno z poziomu urządzenia, jak i również z komputera czy laptopa. Znacznie ułatwia to kontrolowanie rozrachunków. Tego typu rozwiązanie przekłada się również na mniejsze zużycie papieru w porównaniu do tradycyjnych kas - potrzebujesz już tylko jednej rolki na raz zamiast dwóch.

Strona producenta.

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
 
telefon główny:         222 572 022
 
telefon:                     22 836 24 51

telefon komórkowy:  692496779

Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie