Kasa fiskalna dla taksówkarzy Vega Taxi E

Kasa fiskalna dla taksówkarzy - Novitus Vega Taxi E, przeznaczona do współpracy z taksometrem Cezar, TX-06.

Zaprojektowana od podstaw pod kątem specyfiki pracy w taksówce, zgodnie z  sugestiami taksówkarzy. Najmniejsza kasa fiskalna dla taksówkarzy w dobrej cenie.

Kasa rejestrująca Novitus Vega Taxi E wyłącznie praktyczne rozwiązania dla taksówkarza. Kasa gwarantuje płynną współpracę z taksometrem niezbędną do wystawienia paragonu fiskalnego. Użytkownik kasy Vega Taxi E może skorzystać z dodatkowych opcji w przypadku każdego kursu, np. udzielić rabatu na usługę lub ustalić „cenę umowną”. Jeżeli zaś klient zrezygnuje z przejazdu, istnieje opcja anulowania rozpoczętego paragonu.

KASA FISKALNA DLA TAKSÓWKARZY POSIADAJĄCA MODUŁ ELEKTRONICZNEJ KOPII PARAGONU, DUŻY WYRAZISTY WYŚWIETLACZ ORAZ PROSTĄ OBSŁUGĘ

Kasa fiskalna do taksówki Novitus Vega Taxi E


Najmniejsza kasa dla taksówkarzy na rynku

Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Wymiary urządzenia sugerują, iż jest to raczej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości mamy przed sobą nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Zabierz kasę fiskalną ze sobą

Kasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Wyjątkowo czytelna i intuicyjna kasa fiskalna do taksówki zawierająca wszystkie niezbędnę funkcję

Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny i wyrazisty wyświetlacz. Wyświetlacz kasy fiskalnej jest podświetlany w nocy i ma możliwość ustawienia pracy normalnej oraz negatywowej. na wszystkich zdjęciach kasy Vega Taxi E prezentujemy wyświetlacz w ustawieniu negatywowym. Wyświetlacz kasy Vega Taxi pełni rolę wyświetlacza operatora oraz jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.

Novitus Vega Taxi E - szybka wymiana papieru

Prowadzenie rozliczeń wygodne jak nigdy dotąd.

Kasa Vega Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.

Drukowanie zaawansowanych paragonów

Kasę podłącza się do taksometru współpracującego z kasą Vega Taxi E i od tego momentu z taksometru przesyłane są wszelkie informacje konieczne do wystawienia paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania odatkowych opcji dotyczących rozliczenia tego kursu: udzielenia rabatu za usługę, wybranie opcji "cena umowna". Dostępna jest w tym czasie równieżopcja anulowania rozpoczętego paragonu, wykorzystywana w przypadku rezygnacji klienta z kursu. Po zakończeniu kursu kasa Vega Taxi E drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją:

  • czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu
  • przejechana odległość
  • numer boczny taksówki
  • ew. rabat
  • kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy.

Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.) lub numer NIP klienta.

Niższe koszty eksploatacji kasy dzięki zastosowaniu elektronicznej kopii paragonu

Nowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Korzystanie z kasy fiskalnej, która posiada moduł elektronicznej kopii paragonów, zapewnia łatwiejsze wykonywanie obowiązków. W przypadku zasosowania kopii elektronicznej nie trzeba bowiem przechowywać papieerowych kopii paragonów. Kopie wszystkich paragonów fiskalnych są automatycznie zapisywane na karcie pamięci (w formie cyfrowej).Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Urządzenie pozwala na dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku). Przeglądanie danych zapisanych na karcie SD możliwe jest również za pomocą komputera.

Błyskawiczna wymiana papieru i niższe koszty

Wymiana papieru jest wyjątkowo szybka i prosta. Już nigdy nie trać czasu, który możesz poświęcić swoim klientom. Dzięki zastosowaniu kopi elektronicznej zużycie papieru jest dwa razy mniejsze niż w kasie z kopią papierową, co znacząco obniża koszty eksploatacji. Kopia elektroniczna rozwiązuje również problem kłopotliwego archiwizowania i przechowywania rolek z kopią paragonów.

Strona producenta.

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
22 836 24 51
692 496 779
Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie