Taksometr Cezar + kasa fiskalna: Novitus Vega Taxi E

Popularny taksometru oraz nowoczesna kasa fiskalna dla taksówkarzy: Cezar +  Novitus Vega Taxi E

Taksometr CEZAR który może współpracować z kasą fiskalną Vega Taxi E może być stosowany we wszystkich typach taksówek. Jeśli zaczynasz pracę taksówkarza to ten zestaw jest najtańszym wyposażeniem taksówki na rynku. 

Urządzenia te mogą pracować w taksówkach które rozliczają kursy za pomocą aplikacji. Posiada funkcję które mogą stosować taksówkarze Uber, Freenow oraz Bolt.

Taksometr elektroniczny CEZAR Fiskalny przeznaczony jest do naliczania i wskazywania należności za przejazd taksówką, według określonych taryf, za przebytą drogę lub czas wynajęcia pojazdu. Posiada 4 taryfy. Praca taksometru polega na jednoczesnym pomiarze drogi przebytej przez pojazd oraz czasu wynajęcia i przeliczaniu tych wielkości według obowiązujących taryf na opłatę wskazywaną na wskaźniku opłaty.

Opłata za wynajęcie naliczana jest za czas lub za drogę w zależności od tego, która z tych wielkości przeliczona na jednostkę opłaty narasta szybciej. Posiada funkcję Rabatów oraz Umowy. Taksometr może współpracować z pojazdami wyposażonymi w prędkościomierz mechaniczny lub elektroniczny.

Prosty, niezawodny taksometr Cezar z rynku wtórnego. Odnowiony i sprawdzony.

Taksometr Cezar fiskalnykasa fiskalna Novitus Vega Taxi E

 

Kasa fiskalna dla taksówkarzy - Novitus Vega E, przeznaczona do współpracy z taksometrem Cezar, TX-06.

Zaprojektowana od podstaw do stosowania w taksówce, zgodnie z sugestiami taksówkarzy. Najmniejsza kasa fiskalna dla taksówkarzy w dobrej cenie.

ELEKTRONICZNA KOPIA PARAGONU, DUŻY CZYTELNY WYŚWIETLACZ, MOBILNOŚĆ, PORĘCZNOŚĆ i ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

 

Kasa fiskalna do taksówki Novitus Vega Taxi E


Najmniejsza kasa fiskalna do taksówki na rynku

Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Wymiary urządzenia sugerują, iż jest to raczej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości mamy przed sobą nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Wyjmij i zabierz ze sobą

Kasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Wyjątkowo czytelna i intuicyjna w obsłudze

Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.

Novitus Vega Taxi E - szybka wymiana papieru

Prowadzenie rozliczeń wygodne jak nigdy dotąd.

Kasa Vega Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.

Drukowanie zaawansowanych paragonów

Kasę podłącza się do taksometru współpracującego z kasą Vega Taxi E i od tego momentu z taksometru przesyłane są wszelkie informacje konieczne do wystawienia paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania odatkowych opcji dotyczących rozliczenia tego kursu: udzielenia rabatu za usługę, wybranie opcji "cena umowna". Dostępna jest w tym czasie równieżopcja anulowania rozpoczętego paragonu, wykorzystywana w przypadku rezygnacji klienta z kursu. Po zakończeniu kursu kasa Vega Taxi E drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją:

czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu,
przejechana odległość,
numer boczny taksówki,
ew. rabat,
kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy.

Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.) lub numer NIP klienta.

Niższe koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu elektronicznej kopii paragonu

Nowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Urządzenie pozwala na dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku). Przeglądanie danych zapisanych na karcie SD możliwe jest również za pomocą komputera.

Błyskawiczna wymiana papieru i niższe koszty

Wymiana papieru jest wyjątkowo szybka i prosta. Już nigdy nie trać czasu, który możesz poświęcić swoim klientom. Dzięki zastosowaniu kopi elektronicznej zużycie papieru jest dwa razy mniejsze niż w kasie z kopią papierową, co znacząco obniża koszty eksploatacji. Kopia elektroniczna rozwiązuje również problem kłopotliwego archiwizowania i przechowywania rolek z kopią paragonów.

Strona producenta.

Nasz adres

PROKAR

Al. Prymasa Tysiąclecia 78a
01-424 Warszawa
Telefony:
 
telefon główny:         222 572 022
 
telefon:                     22 836 24 51

telefon komórkowy:  692496779

Taksometry, kasy fiskalne i produkty dla taxi

e-mail: biuro@taksometry.pl

Kontakt dla serwisów

e-mail: biuro@sparkelectronics.pl

fb

Zadaj pytanie