Ile kosztuje taksometr?

Koszt taksometru TXe to 890 zł/netto co daje z podatkiem Vat kwotę 1094,70 zł. Podana cena TXe 1094,70 zł dotyczy taksometru z akcesoriami dostarczonymi przez producenta. W zestawie znajdziemy : taksometr, box służący do podłączenia do samochodu oraz instrukcję w języku polskim i kartę gwarancyjną. 

Odpowiedź na pytanie „ile kosztuje taksometr?” nie wyjaśni taksówkarzowi wątpliwości. Sam taksometr w pudełku nie daje żadnej korzyści dla taksówkarza. Aby wyjaśnić w pełni sprawę ceny, podamy kilka dodatkowych informacji.

Koszt taksometru w zestawie

Oferujemy zestawy do Taxi, które zawierają montaż, legalizację a nawet kasę fiskalną. W zależności od zawartości zestawu, zmienia się jego cena.

Zestaw składający się z taksometru, montażu taksometru oraz jego legalizacji to koszt w przedziale 1300 zł do 1600 zł brutto. Jest to cena dla samochodów, w których jest dostępny analogowy sygnał prędkości, np. do samochodów Toyota.

Zestaw składający się z taksometru, montażu i legalizacji taksometru oraz kasy fiskalnej to koszt w przedziale 3100 zł do 3350 zł brutto. Tak jak powyżej zakładamy samochód z sygnałem prędkości. 

W przypadku gdy nie ma w samochodzie takiego sygnały cena wzrośnie o koszt decodera Can

Zwróć uwagę, że ceny urządzeń w zestawie są niższe niż suma cen poszczególnych urządzeń. Dużo bardziej opłaca się kupować w zestawie.

Powyższe informacje to nasza odpowiedź na pytanie „ile kosztuje taksometr”. Jeśli chcesz dokładnej oferty napisz do nas, zadzwoń lub przyjedź.

Taksometr kosztuje 1094 zł brutto. To cena za sam taksometr, bez kosztów montażu i legalizacji.
Taksometr Novitus TXe – cena brutto 1094,70 zł.
Ile kosztuje taksometr Novitus TXe?
Taksometr TXe od Novitus – cena brutto 1094,70 zł.

Last Updated on 6 dni by Robert

Scroll to Top